ÖVRIGT / Mattor / Chuval 7942025
nr 794 2025
Chuval
Antik, Jomut, 77x113
Kondition: En långsida saknar ngn knutrad, jämnt ställvis ngt hårdade slitage, lagningar
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 december 2012
kl 18:53:55
3/12 14:03:15